O nas

Do realizacji projektu „StudentLife@AGH” zaangażowali się pracownicy Wydziału Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH, którzy na co dzień są pasjonatami nauki i nowości technicznych. Działają na pograniczu różnych dziedzin nauki co prowadzi często do powstania innowacyjnych rozwiązań naukowych i aplikacyjnych. Są zarówno ekspertami w swoich dziedzinach, jak i tutorami akademickimi. To osoby, które posiadają ogromne doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i przystępny. Potrafią zainteresować swoich studentów nawet najtrudniejszymi tematami, wykorzystując różne techniki nauczania.  Posiadają zdolności do pracy grupowej oraz umiejętności pracy w modelu mistrz-uczeń, dopasowując metody nauczania do indywidualnych potrzeb młodych ludzi. Są popularyzatorami nauki, prowadzą wykłady, laboratoria, warsztaty dla uczniów szkół średnich i podstawowych, inspirują młodzież do kreatywnego myślenia i wymyślania nieszablonowych rozwiązań.